İzmir Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, modern toplumda en sık tercih edilen kitle iletişim araçlarından bir tanesi haline gelmiştir. Hal böyle olunca da sosyal medyanın potansiyelini fark etmeyen kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bundan dolayı bu denli önemli bir mecranın en verimli şekilde kullanılması icap eder. İşte bu bağlamda her zaman için sosyal medya yönetimi alanında uzman kimseler ile çalışılması lazımdır. Ekol Ajans da alanında uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile her daim iş ortaklarına destek olmaya hazırdır. Elbette sosyal medya yönetiminin daha pek çok detayı ve alt kolu vardır. Ekol Ajans, bu hizmetlerin tamamını iş ortaklarına en nitelikli hali ile sunacak ve teslim aldığı güvenin hakkını sonuna kadar verecektir.

İzmir Sosyal Medya Yönetimi

İzmir oldukça büyük bir şehir olduğundan dolayı bu şehirde sosyal medya yönetimi alanında faaliyet arz eden çok sayıda firma vardır. İşte Ekol Ajans, bu firmalar arasında şüphesiz en nitelikli olanıdır. İzmir sosyal medya yönetimi olarak bu alanda icra edilen ilk uygulama, uygunsuz içerik kaldırmadır. Ne de olsa bir sosyal medya hesabına yorum ve benzeri herhangi bir yol ile gelmiş olan uygunsuz içerikler sosyal medya hesabı sahiplerinin itibarını derinden sarsabilir. Buna ek olarak sosyal medyada uygunsuz içeriklere karşı her daim müteyakkız olunması konusunda da Ekol Ajans daima tetikte olacak, bu gibi bir itibar sarsılmasına hiçbir zaman olanak tanımayacaktır.

İzmir Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medyada uygunsuz içeriklerin yanı sıra daha pek çok dikkat edilmesi gereken nokta vardır. İşte bunlardan bir tanesi de takipçi sayısı ve benzeri unsurlardır. Ne de olsa sosyal medya alanında bu gibi nicelikler adeta prestij meselesi halinde gelmiş durumdadır. İzmir sosyal medya ajansı olarak bizler de her daim sitenin popülaritesini artırmak ve çok daha geniş kitlelere ulaşılmasını sağlamak adına var gücümüz ile çaba sarf edeceğiz. Bunun neticesinde ise iş ortaklarımızın sosyal medya hesapları çok daha fazla kişi tarafından takibe alınacak, bu sayede popülarite de bariz şekilde yükselişe geçmiş olacaktır. Elbette tüm bunları sosyal medya hesaplarının niteliksel özelliklerini artırdıktan sonra gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Sosyal Medya Ajansları

Bizi diğer İzmir sosyal medya ajansları arasında farklı kılan öncelikli unsur, her zaman için en güncel teknolojiler ile çalışıyor olmamızdır. Buna ek olarak işimizi hiçbir zaman şansa bırakmayız. Bilhassa sosyal medya yönetiminde her türlü durumu değerlendirir ve bunun neticesinde elde etmiş bulunduğumuz en güncel veriler ile iş ortaklarımıza bu eşsiz hizmetimizi sunarız. Öte yandan tuttuğumuz istatistik raporları ile de başarımızı düzenli olarak takip altına alırız. Bu sayede bizlerin de içi rahat ederken iş ortaklarımızın amaçlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olabilmenin verdiği haklı gururu yaşarız. Şüphesiz ki bizi diğer ajanslar arasında öne çıkaran en önemli husus, işimizi severek yapıyor olmamız ve kar amacını ikinci plana atmamızdır.

Yapılan Paylaşımların Düzenlenmesi ve Her Daim Kontrol Altında Tutulması

Sosyal medya yönetimi alanında en önemli hususlardan bir tanesi de yapılan paylaşımlardır. İşte bizler de hedef kitlenin ilgisini cezbedecek şekilde paylaşımlar hazırlamaları adına iş ortaklarımıza her daim yardımcı oluruz. Buna ek olarak sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımları düzenli olarak takip eder, olumsuz bir dönüt alınma ihtimali her ne kadar son derece düşük de olsa bu gibi durumlara karşı gereken tedbirleri sonuna kadar alırız. Bu sayede iş ortaklarımızın bizlere duyduğu güveni bir kez daha sonuna kadar hak etmeyi başarabiliriz.

Sık sorulan sorular

Ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.

İletişim kısmında yazan irtibat numaralarımızdan veya mail adresimizden paketlerimize ulaşabilirsiniz.

Elbette hayır! Çalıştığımız tüm sayfalara, profillere özel tasarımlar çizilmektedir. Bir başkasını, başka müşterimizin sayfasında paylaşmıyoruz!

Ekol ajans olarak, tüm çalışmalarımızda isteğe bağlı olarak 15 günlük ve 30 günlük olarak rapor hazırlanmaktadır. Raporlar tamamen sizin sayfanız ile alakalı olarak neler yapıldığından bahsedilmektedir.

Bize ulaş!

Bize ulaşmak artık çok daha kolay! Tıkla ve ulaş